Kwietnik -kosz na drewnianych nogach L

Kwietnik -kosz na drewnianych nogach L. Kosz wykonany z trawy morskiej zabezpieczony jest od wewnątrz grubą folią. Boho kwietnik koszyk z trawy morskiej

118,90 

2 w magazynie

*kolor produktu może nieznacznie różnić się od tego wyświetlanego na monitorze lub telefonie, w zależności od ustawień

Kwietnik -kosz na drewnianych nogach M. Kosz wykonany z trawy morskiej zabezpieczony jest od wewnątrz grubą folią, dzięki czemu naturalny materiał chroniony jest przed działaniem wilgoci. Kosz posiada odkręcane drewniane nogi, które wykonane są z jasnego, lekkiego drewna. Nogi mogą mieć pęknięcia wzdłuż słojów, co jest naturalną cechą wysychającego drewna i nie wpływa na użytkowanie kwietnika.

Boho kwietniki dodadzą lekkości i charakteru każdemu wnętrzu oraz idealnie wyeksponują rośliny doniczkowe.

Wymiary:

Średnica całkowita kosza: 29 cm

Średnica wewnętrzna kosza: 26 cm

Wysokość wewnętrzna kosza: 19 cm

Wysokość całkowita kwietnika (kosz + drewniane nogi): 49 cm

Czym się różni osłonka od doniczki? To bardzo proste! Doniczka posiada odpływ, osłonka takiego odpływu, czyli dziurki, nie posiada. Nie zaleca się sadzenia roślin bezpośrednio do osłonek. Nawet dobry drenaż może się okazać niewystarczający i jednorazowe przelanie rośliny skończy się dla niej tragicznie w skutkach.  Należy zostawić roślinę w plastikowej doniczce produkcyjnej, a następnie umieścić w ozdobnej osłonce. Będziemy mogli wtedy każdorazowo odlać nadmiar wody z osłonki po podlewaniu, a korzenie naszej rośliny pozostaną zdrowe 🙂 Warto wybrać też osłonkę o 1 rozmiar większą, dzięki czemu zapewnimy odpowiednią cyrkulację powietrza.

Zobacz też nasze pozostałe kosze: tutaj