Osłonka Głowa Kacperek 12 cm

Osłonka ceramiczna głowa Kacperek o średnicy wewnętrznej 12 cm. Brązowa ceramiczna osłonka to wyrób ręczny, dlatego każda sztuka może się delikatnie różnić. handmade

39,99 

4 w magazynie

SKU: 2220000017466 Kategorie: , ,
Promocja!

*kolor produktu może nieznacznie różnić się od tego wyświetlanego na monitorze lub telefonie, w zależności od ustawień

Osłonka ceramiczna głowa Kacperek o średnicy wewnętrznej 12 cm. Brązowa ceramiczna osłonka to wyrób ręczny, dlatego każda sztuka może się delikatnie od siebie różnić. Produkt posiada charakterystyczne cechy postarzanej ceramiki (przetarcia, przebarwienia).

Wymiary:

średnica wewnętrzna 12 cm

średnica zewnętrzna 15 cm

wysokość wewnętrzna 15 cm

wysokość zewnętrzna 17 cm

Czym się różni osłonka od doniczki? To bardzo proste! Doniczka posiada odpływ, osłonka takiego odpływu, czyli dziurki, nie posiada. Nie zaleca się sadzenia roślin bezpośrednio do osłonek. Nawet dobry drenaż może się okazać niewystarczający i jednorazowe przelanie rośliny skończy się dla niej tragicznie w skutkach.  Należy zostawić roślinę w plastikowej doniczce produkcyjnej, a następnie umieścić w ozdobnej osłonce. Będziemy mogli wtedy każdorazowo odlać nadmiar wody z osłonki po podlewaniu, a korzenie naszej rośliny pozostaną zdrowe 🙂 Warto wybrać też osłonkę o 1 rozmiar większą, dzięki czemu zapewnimy odpowiednią cyrkulację powietrza.

Zobacz inne doniczki z motywem głowy /twarzy : TUTAJ