Osłonka Kamionka retro odcień brązowy

Osłonka Kamionka retro odcień brązu – szkliwiona osłonka ceramiczna w odcieniach brązu z bursztynowymi prążkami. Geometryczne zdobienia dodają osłonce niesamowitego uroku

19,00 

1 w magazynie

Promocja!

*kolor produktu może nieznacznie różnić się od tego wyświetlanego na monitorze lub telefonie, w zależności od ustawień

Osłonka Kamionka retro odcień brązowy – szkliwiona osłonka ceramiczna w odcieniach brązu z bursztynowymi prążkami. Geometryczne zdobienia dodają osłonce niesamowitego uroku. Intrygujący wzór sprawi, że osłonka będzie oryginalną ozdobą Twojego wnętrza. Wyjątkowe rośliny potrzebują wyjątkowej oprawy, dlatego osłonka Kamionka retro to strzał w dziesiątkę.

Wymiary:

Śr. wewnątrz 10cm Śr. zewnętrzna 11cm Wys. wewnątrz 8,5cm Wys. zewnętrzna 9,5 cm

Czym się różni osłonka od doniczki? To bardzo proste! Doniczka posiada odpływ, osłonka takiego odpływu, czyli dziurki, nie posiada. Nie zaleca się sadzenia roślin bezpośrednio do osłonek. Nawet dobry drenaż może się okazać niewystarczający i jednorazowe przelanie rośliny skończy się dla niej tragicznie w skutkach.  Należy zostawić roślinę w plastikowej doniczce produkcyjnej, a następnie umieścić w ozdobnej osłonce. Będziemy mogli wtedy każdorazowo odlać nadmiar wody z osłonki po podlewaniu, a korzenie naszej rośliny pozostaną zdrowe 🙂 Warto wybrać też osłonkę o 1 rozmiar większą, dzięki czemu zapewnimy odpowiednią cyrkulację powietrza.