e-botanica.pl

To zrodzony z pasji zakątek dla miłośników naturalnego otoczenia…

Naszym celem jest zazielenienie Waszych wnętrz. Chętnie doradzimy każdemu z Was na etapie zakupów oraz pomożemy dobrać idealne rośliny do Waszych warunków, potrzeb i upodobań. Jeśli po dokonaniu zakupów w naszym e-sklepie, będziecie mieć wątpliwości dotyczące pielęgnacji i kondycji roślin, to nie martwcie się- jesteśmy tu po to, aby Wam pomóc.

Nie udało Wam się znaleźć na e-botanica tego, czego szukacie? Nic straconego! Nasz zespół jest gotowy do podejmowania się zadań specjalnych.
Zapraszamy do kontaktu

Jesteśmy tu dla Was – sklep@e-botanica.pl

Kasia

Dlaczego kaktusy? Sama nie wiem… z pozoru nie wydają się urokliwe. Jednak dla mnie jest to sentymentalna podróż do lat dzieciństwa- wspomnienie domu rodzinnego i mamy Krystyny, która zawsze miała rękę do kwiatów. Wspólnie wyczekiwałyśmy momentu kwitnienia, co wymagało cierpliwości i czasu. Jednak, kiedy już nastąpił, był to dla nas wyjątkowy dzień. Opieka nad kwiatami jest dla mnie jak opieka nad dziećmi. Teraz, kiedy jestem matką, staram się przekazać miłość do kwiatów swoim dzieciom, dzięki czemu uczę je wrażliwości, troski i pewnego rodzaju poczucia odpowiedzialności.

Magda

Środowisko naturalne zawsze stanowiło dla mnie ucieczkę od stresu i pozwalało osiągnąć stan równowagi. W dzieciństwie pielęgnowałam grządki w ogródkach działkowych dziadków, a dziś w wolnym czasie z pasją prowadzę swoje lawendowe poletko. Na co dzień żyję wśród pięknych zielonych pastwisk, a na wakacje najchętniej uciekam w tropikalne, tętniące zielonym życiem miejsca. Dużą część dzieciństwa spędziłam z Babcią Krysią, jej Fikusem, wybredną paprotką, którą pielęgnowała w bibliotece. Była także urocza Pilea oraz wielobarwny Trójskrzyn, któremu Babcia śpiewała piosenki ze swojej młodości. Tak to się właśnie zaczęło…